Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 08.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Statua Wolności albo mistrz przenikał przez Wielki Mur Chiński. - To wielka sztuka umieć sprzedać się w medium, które zazwyczaj odbiera iluzji wiele uroku - mówi Maciej Pol, polski iluzjonista. Za największe swoje osiągnięcie Copperfield uważa „Project Magic", program rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych, wprowadzany w ponad 100 szpitalach w przeszło 30 krajach.
jeż


Pod Ambasadą RP
Polak dobry i podły

"Polska zdrajczynią Słowian!", "Dobry Polak Dzierżyński", „Podły Polak Kwaśniewski!" - tak w śnieżnej zadymce skandowali wczoraj przed budynkiem polskiej ambasady w Moskwie członkowie Narodowo-Bolszewickiej Partii Rosji. Miał to być protest przeciwko atakom na rosyjskie placówki w Polsce.

Manifestacja miała być duża i
Statua Wolności albo mistrz przenikał przez Wielki Mur Chiński. - To wielka sztuka umieć sprzedać się w medium, które zazwyczaj odbiera iluzji wiele uroku - mówi Maciej Pol, polski iluzjonista. Za największe swoje osiągnięcie Copperfield uważa &#132;Project Magic", program rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych, wprowadzany w ponad 100 szpitalach w przeszło 30 krajach.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;jeż&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Pod Ambasadą RP&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Polak dobry i podły&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;"Polska zdrajczynią Słowian!", "Dobry Polak Dzierżyński", &#132;Podły Polak Kwaśniewski!" - tak w śnieżnej zadymce skandowali wczoraj przed budynkiem polskiej ambasady w Moskwie członkowie Narodowo-Bolszewickiej Partii Rosji. Miał to być protest przeciwko atakom na rosyjskie placówki w Polsce.&lt;/&gt;<br><br>Manifestacja miała być duża i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego