Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.02 (27)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Zagrałem tam w sparingu z hiszpańską Marbellą i nawet strzeliłem gola - powiedział Ślusarski. - Ale Rosjanie nie umieścili mojego nazwiska w protokole. Robiłem za tajnego agenta (śmiech). Trener Rubinu chciał mi się jeszcze przyjrzeć, ale działacze Lecha zażądali, bym wracał do Poznania.
- Działacze z Kazania chodzili wokół mnie jak pies wokół jeża. - wyjaśnia Ślusarski. - To chyba skutecznie zniechęciło szefów Lecha do petraktacji z Rosjanami. Także tymi z Sokoła Ramienskoje. Natomiast z Wisły Płock dostałem konkretną propozycję.
- Najpóźniej w czwartek Ślusarski powinien już być naszym zawodnikiem - potwierdza prezes Wisły Płock, Krzysztof Dmoszyński.
DARIUSZ ŁUSZCZYNA

Trener Bordeaux przepraszał kibiców
Trzy mecze, trzy porażki. Dziewięć
Zagrałem tam w sparingu z hiszpańską Marbellą i nawet strzeliłem gola&lt;/&gt; - powiedział Ślusarski. &lt;q&gt;- Ale Rosjanie nie umieścili mojego nazwiska w protokole. Robiłem za tajnego agenta (śmiech). Trener Rubinu chciał mi się jeszcze przyjrzeć, ale działacze Lecha zażądali, bym wracał do Poznania.&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Działacze z Kazania chodzili wokół mnie jak pies wokół jeża.&lt;/&gt; - wyjaśnia Ślusarski. &lt;q&gt;- To chyba skutecznie zniechęciło szefów Lecha do petraktacji z Rosjanami. Także tymi z Sokoła Ramienskoje. Natomiast z Wisły Płock dostałem konkretną propozycję.&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Najpóźniej w czwartek Ślusarski powinien już być naszym zawodnikiem&lt;/&gt; - potwierdza prezes Wisły Płock, Krzysztof Dmoszyński.<br>&lt;au&gt;DARIUSZ ŁUSZCZYNA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Trener Bordeaux przepraszał kibiców&lt;/&gt;<br>Trzy mecze, trzy porażki. Dziewięć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego