Typ tekstu: Książka
Autor: Czeszko Bohdan
Tytuł: Pokolenie
Rok wydania: 1974
Rok powstania: 1951
tym kierunku, gdzie napotykał największy opór materiału, do którego został przyłożony. Nikt oczywiście nie silił się na badania laboratoryjne, wystarczyło, że przerywał szyny. Wyglądał jak kit do okien, trzymany nad ogniem topił się i dziwne - nie eksplodował.
Baleron plastyku trzeba wbić pod szynę wraz z zapalnikiem, zaklinować na głucho, później kabelki, splecione ze sobą w zapalniku nie izolowanymi końcami, trzeba połączyć z baterią. Jeden z drucików jest przecięty w połowie. W to miejsce przyjdzie klucz, złożony z dwu izolowanych w miejscu złączenia blaszek.
Stacho leży na ostrych kamieniach, tuż przy samej szynie.
Wzdłuż szyny, aby był mniej widoczny. Pot zalewa mu
tym kierunku, gdzie napotykał największy opór materiału, do którego został przyłożony. Nikt oczywiście nie silił się na badania laboratoryjne, wystarczyło, że przerywał szyny. Wyglądał jak kit do okien, trzymany nad ogniem topił się i dziwne - nie eksplodował.<br>Baleron plastyku trzeba wbić pod szynę wraz z zapalnikiem, zaklinować na głucho, później kabelki, splecione ze sobą w zapalniku nie izolowanymi końcami, trzeba połączyć z baterią. Jeden z drucików jest przecięty w połowie. W to miejsce przyjdzie klucz, złożony z dwu izolowanych w miejscu złączenia blaszek.<br>Stacho leży na ostrych kamieniach, tuż przy samej szynie.<br> Wzdłuż szyny, aby był mniej widoczny. Pot zalewa mu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego