Autor: Magdalena Szymańska
Tytuł: strona o baseballu
Rok wydania: 17.10.2002
Rok powstania: 2002
kierownikiem Reprezentacji był kutnianin Waldemar Szymański a trenerami prawie Kutnianin, Amerykanin Robert Mann, Sławomir Smętek z Kędzierzyna Koźla i kolejny trener z Kutna - Szymon Marciniak. W drużynie grało czterech zawodników z Kutna: Arkadiusz Stachera, Jakub Kolasiński, Patryk Szymański i Łukasz Jeziorski.
W lipcu odbyły się również mistrzostwa kontynentu w kategorii kadet ( do 15 lat). Reprezentacja naszego kraju, w większości oparta o zawodników z Kutna w holenderskim turnieju zajęła dobre, VI miejsce. W eliminacjach biało-czerwoni pokonali Chorwację 11 : 1, Austrię 13 : 0, Białorus 47 ; 1 i Słowację 20 : 0. Niestety w trzech najważniejszych spotkaniach nasi nie sprostali Czechom, ulegając naszym sąsiadom
kierownikiem Reprezentacji był kutnianin Waldemar Szymański a trenerami prawie Kutnianin, Amerykanin Robert Mann, Sławomir Smętek z Kędzierzyna Koźla i kolejny trener z Kutna - Szymon Marciniak. W drużynie grało czterech zawodników z Kutna: Arkadiusz Stachera, Jakub Kolasiński, Patryk Szymański i Łukasz Jeziorski. <br>W lipcu odbyły się również mistrzostwa kontynentu w kategorii kadet ( do 15 lat). Reprezentacja naszego kraju, w większości oparta o zawodników z Kutna w holenderskim turnieju zajęła dobre, VI miejsce. W eliminacjach biało-czerwoni pokonali Chorwację 11 : 1, Austrię 13 : 0, Białorus 47 ; 1 i Słowację 20 : 0. Niestety w trzech najważniejszych spotkaniach nasi nie sprostali Czechom, ulegając naszym sąsiadom