Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telefoniczne
Rok: 2003
zdjęci. Zmienia Twój telefon komórkowy Sony Ericsson w narzędzie do przesyłania obrazów. Wystarczy, że przyłączysz ten aparat do swojego telefonu, natychmiast aktywuje się menu i możesz już robić zdjęci i dzielić się nimi z przyjaciółmi.
Oko lub Wyświetlacz
CommuniCam MCA-25 oferuje kilka możliwości kadrowania. Zrób zdjęcie używając wybrany sposób kadrowania - obiektyw MCA-25 lub obejrzyj n ekranie swojego telefonu podgląd zdjęcia. Jeżeli je akceptujesz, naciśnij klawisz "Yes".
Z efektami specjalnymi
Zdjęcia zrobione z pomocą CommuniCam MCA-25mog być wzbogacone w zabawne efekty specjalne. Możesz na przykład oprawić je w ramki lub dodać komiksowe "dymki".
Prześlij lub zapisz
W aparacie możesz
zdjęci. Zmienia Twój telefon komórkowy &lt;name type="org"&gt;Sony Ericsson&lt;/&gt; w narzędzie do przesyłania obrazów. Wystarczy, że przyłączysz ten aparat do swojego telefonu, natychmiast aktywuje się menu i możesz już robić zdjęci i dzielić się nimi z przyjaciółmi.<br>Oko lub Wyświetlacz <br>&lt;name type="prod"&gt;CommuniCam MCA-25&lt;/&gt; oferuje kilka możliwości kadrowania. Zrób zdjęcie używając wybrany sposób kadrowania - obiektyw MCA-25 lub obejrzyj n ekranie swojego telefonu podgląd zdjęcia. Jeżeli je akceptujesz, naciśnij klawisz "Yes".<br>Z efektami specjalnymi<br>Zdjęcia zrobione z pomocą &lt;name type="prod"&gt;CommuniCam MCA-25&lt;/&gt;mog być wzbogacone w zabawne efekty specjalne. Możesz na przykład oprawić je w ramki lub dodać komiksowe "dymki".<br>Prześlij lub zapisz<br>W aparacie możesz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego