Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 10.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
w nocy. W nocy i przed południem liczne mgły. Temperatura minimalna od -6 do -3° C. Temperatura maksymalna od -3 do 0° C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.


Fakty zburzyły mity

Do wyborów SLD jawił się jako formacja sprawna, umiejąca się sprzedać medialnie i świetnie przygotowana, przede wszystkim kadrowo, do przejęcia władzy. Gdy Leszek Miller wraz ze swymi ludźmi utworzył długo oczekiwany rząd, ten idealny wizerunek prysnął. Sojusz okazał się partią rozbitą wewnętrznie, z ograniczonym zapleczem kadrowym, popełniającą błąd za błędem. Skąd się wziął mit SLD jako partii bardzo sprawnej i stanowiącej monolit?
Przede wszystkim zadecydowały o tym poczynania
w nocy. W nocy i przed południem liczne mgły. Temperatura minimalna od -6 do -3° C. Temperatura maksymalna od -3 do 0° C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Fakty zburzyły mity&lt;/&gt;<br><br>Do wyborów SLD jawił się jako formacja sprawna, umiejąca się sprzedać medialnie i świetnie przygotowana, przede wszystkim kadrowo, do przejęcia władzy. Gdy Leszek Miller wraz ze swymi ludźmi utworzył długo oczekiwany rząd, ten idealny wizerunek prysnął. Sojusz okazał się partią rozbitą wewnętrznie, z ograniczonym zapleczem kadrowym, popełniającą błąd za błędem. Skąd się wziął mit SLD jako partii bardzo sprawnej i stanowiącej monolit? <br>Przede wszystkim zadecydowały o tym poczynania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego