Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.18 (41)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
możliwości urlopu lub wcześniejszego zwolnienia. W referendum 8 lutego aż 56,2 proc. mieszkańców tego kraju opowiedziało się za takim rozwiązaniem. Pomysł takiego karania niebezpiecznych zboczeńców zgłosiły rodziny ofiar, które doskonale wiedzą, że to najskuteczniejsza metoda walki. I nie bały się idiotycznych oskarżeń "obrońców praw człowieka", dla których ważniejszy jest kat niż jego ofiara.
Także Amerykanie wiedzą, jak walczyć z pedofilią. Na przykład w stanie Georgia już za samo składanie nieletnim propozycji przez Internet grozi więzienie.
MAGDA WIECZORKOWSKA, BARTEK SZAMBELAN, AZ, WM, PP, PT, MGL, PŚ

Nowy superglina
Warszawa
Nowym szefem Centralnego Biura Śledczego został podinspektor Janusz Gołębiewski.

Wszyscy zechcą dobić
możliwości urlopu lub wcześniejszego zwolnienia. W referendum 8 lutego aż 56,2 proc. mieszkańców tego kraju opowiedziało się za takim rozwiązaniem. Pomysł takiego karania niebezpiecznych zboczeńców zgłosiły rodziny ofiar, które doskonale wiedzą, że to najskuteczniejsza metoda walki. I nie bały się idiotycznych oskarżeń "obrońców praw człowieka", dla których ważniejszy jest kat niż jego ofiara.<br>Także Amerykanie wiedzą, jak walczyć z pedofilią. Na przykład w stanie Georgia już za samo składanie nieletnim propozycji przez Internet grozi więzienie.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;MAGDA WIECZORKOWSKA, BARTEK SZAMBELAN, AZ, WM, PP, PT, MGL, PŚ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Nowy superglina&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Warszawa&lt;/&gt;<br>Nowym szefem Centralnego Biura Śledczego został podinspektor Janusz Gołębiewski.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Wszyscy zechcą dobić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego