Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Tucholski
Miejsce wydania: Bydgoszcz
Rok: 2000
rolnego, leśnego i od nieruchomości. Wzory nowych, wymaganych formularzy przegłosowano już w większości gmin naszego powiatu, np. w Kęsowie.
Mieszkańcy Kęsowa mogą skorzystać z pomocy sołtysów, zostaną oni poinstruowani w temacie prawidłowego wypełniania dokumentów. Będą również dysponować wzorcowymi formularzami. Rolnicy, którzy nie znają klas swoich ziem, potrzebne dane uzyskają w kęsowskim urzędzie gminy. Urzędnicy powinni wyjaśnić także inne wątpliwości podatników. Metraż budynków i budowli należy jednak zmierzyć i obliczyć samemu.

Podczas przerwy w obradach sesji, radni prowadzili ożywione rozmowy na temat nowości podatkowych. Fot. L.Z.
W przyszłym roku nie będzie odprowadzany podatek od szop, szopek i garaży, które nie są
rolnego, leśnego i od nieruchomości. Wzory nowych, wymaganych formularzy przegłosowano już w większości gmin naszego powiatu, np. w Kęsowie. <br>Mieszkańcy Kęsowa mogą skorzystać z pomocy sołtysów, zostaną oni poinstruowani w temacie prawidłowego wypełniania dokumentów. Będą również dysponować wzorcowymi formularzami. Rolnicy, którzy nie znają klas swoich ziem, potrzebne dane uzyskają w kęsowskim urzędzie gminy. Urzędnicy powinni wyjaśnić także inne wątpliwości podatników. Metraż budynków i budowli należy jednak zmierzyć i obliczyć samemu.<br>&lt;gap reason="photo"&gt;<br>Podczas przerwy w obradach sesji, radni prowadzili ożywione rozmowy na temat nowości podatkowych. Fot. L.Z.<br>W przyszłym roku nie będzie odprowadzany podatek od szop, szopek i garaży, które nie są
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego
404 Not Found

Not Found

The requested URL /floater/see/24 was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.