Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
podenerwowana. Podobnie zadziała guma do żucia (bez cukru!): na chwilę odwróci twoją uwagę od problemów.
• pop-corn (średnia porcja - ok. 100 kcal)
Dobre źródło błonnika pokarmowego. Jest mniej kaloryczny od chipsów ziemniaczanych i dostarcza mniej tłuszczu. Najlepiej, gdy jest prażony na oleju kukurydzianym i niezbyt słony.
• wino (1 kieliszek - 75 kcal)
Picie umiarkowanych ilości wina (szczególnie czerwonego) przynosi wiele korzyści. Podwyższa poziom "dobrego" cholesterolu we krwi, chroni przed zawałem serca i chorobą wieńcową. Jest dobrym antyutleniaczem, zwalczającym wolne rodniki.
• orzeszki (pełna garść - ok. 170 kcal)
Są kaloryczne, nie pochłaniaj więc całej paczki. Jeśli będziesz je jeść z umiarem
podenerwowana. Podobnie zadziała guma do żucia (bez cukru!): na chwilę odwróci twoją uwagę od problemów.<br>&#149; pop-corn (średnia porcja - ok. 100 kcal)<br>Dobre źródło błonnika pokarmowego. Jest mniej kaloryczny od chipsów ziemniaczanych i dostarcza mniej tłuszczu. Najlepiej, gdy jest prażony na oleju kukurydzianym i niezbyt słony.<br>&#149; wino (1 kieliszek - 75 kcal)<br>Picie umiarkowanych ilości wina (szczególnie czerwonego) przynosi wiele korzyści. Podwyższa poziom "dobrego" cholesterolu we krwi, chroni przed zawałem serca i chorobą wieńcową. Jest dobrym antyutleniaczem, zwalczającym wolne rodniki.<br>&#149; orzeszki (pełna garść - ok. 170 kcal)<br>Są kaloryczne, nie pochłaniaj więc całej paczki. Jeśli będziesz je jeść z umiarem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego