Typ tekstu: Książka
Autor: Mac Jerzy Sławomir
Tytuł: Tajemnica Amwaya
Rok: 1998
musimy myśleć, czego pragniemy, a pieniądze przychodzą automatycznie - dopowiada jej koleżanka, ta sama, która doradzała prospektowi, by zamiast nazwy Amwaya używał Network Twenty One.
Musimy założyć też pewien margines kłamstewek. Bo z reguły, jak jeszcze człowiek czegoś nie ma, to w tych marzeniach musi sam siebie okłamywać. W tym systemie kłamstewek trzeba się tylko wystrzegać wierutnych kłamstw - stawia sprawę starszy wiekiem dystrybutor, były funkcjonariusz partyjny, którego do Amwaya przekonało to, że - jak wyjaśnia na planie filmowym - jednym z pierwszych animatorów polskiej sieci tej korporacji był Marian Woźniak, były sekretarz KC PZPR i wicepremier rządu PRL.
O swych marzeniach które ziściły się
musimy myśleć, czego pragniemy, a pieniądze przychodzą automatycznie&lt;/&gt; - dopowiada jej koleżanka, ta sama, która doradzała prospektowi, by zamiast nazwy Amwaya używał Network Twenty One.<br>&lt;q&gt;Musimy założyć też pewien margines kłamstewek. Bo z reguły, jak jeszcze człowiek czegoś nie ma, to w tych marzeniach musi sam siebie okłamywać. W tym systemie kłamstewek trzeba się tylko wystrzegać wierutnych kłamstw&lt;/&gt; - stawia sprawę starszy wiekiem dystrybutor, były funkcjonariusz partyjny, którego do Amwaya przekonało to, że - jak wyjaśnia na planie filmowym - jednym z pierwszych animatorów polskiej sieci tej korporacji był Marian Woźniak, były sekretarz KC PZPR i wicepremier rządu PRL.<br>O swych marzeniach które ziściły się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego