Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
na pośladku. A na posiedzeniach zarządu swojej firmy do prezesa mówisz: "Kasieńko kochana", zamiast: "Szanowny panie przewodniczący".

Potęga intelektu
Stan zakochania sprawia także, że umysł reaguje inaczej niż zwykle. Wzmaga się lub zanika aktywność intelektualna, zdolność do koncentracji, pojawiają się zaburzenia pamięci.
Ona: z encyklopedyczną dokładnością pamięta twoje pomyłki i kłamstewka, nawet te z okresu, kiedy się jeszcze nie znaliście. Jej wyobraźnia pracuje ze wzmożoną siłą, podsuwając obrazy willi w Konstancinie, piątki dzieci i porsche 911 turbo w wersji kabrio oraz ciebie w kapciach i fartuszku przy wielopalnikowej kuchni.
Ty: masz napady amnezji ze szczególnym uwzględnieniem jej wybryków. Radośnie oddajesz się
na pośladku. A na posiedzeniach zarządu swojej firmy do prezesa mówisz: "Kasieńko kochana", zamiast: "Szanowny panie przewodniczący".<br><br>Potęga intelektu<br>Stan zakochania sprawia także, że umysł reaguje inaczej niż zwykle. Wzmaga się lub zanika aktywność intelektualna, zdolność do koncentracji, pojawiają się zaburzenia pamięci.<br>Ona: z encyklopedyczną dokładnością pamięta twoje pomyłki i kłamstewka, nawet te z okresu, kiedy się jeszcze nie znaliście. Jej wyobraźnia pracuje ze wzmożoną siłą, podsuwając obrazy willi w Konstancinie, piątki dzieci i porsche 911 turbo w wersji kabrio oraz ciebie w kapciach i fartuszku przy wielopalnikowej kuchni.<br>Ty: masz napady amnezji ze szczególnym uwzględnieniem jej wybryków. Radośnie oddajesz się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego