Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
co czują sami. A kapelusz jest jak rzeźba: czysta forma.
Chwila prawdy. Jeśli kobieta nie wie, czego chce albo jeśli jest skąpa (chce osiągnąć efekt tanim kosztem, bez pracy, bez pieniędzy), kapelusz ją tylko pogrąży, obnaży. Dlatego na świecie jest tak dużo dekoracji - ozdóbki chwytają za serce, kryją błędy i kłamstewka.
- A jeśli kobieta wie, czego chce?
- To wtedy widać tę iskrę, przelatującą między człowiekiem a przedmiotem. Piękno. Tworzą całość. Kobiety czasami wierzą, że szczęście, odmiana losu może przyjść z zewnątrz i dlatego chcą kupić kapelusz. A to nieprawda - kapelusz tylko mocniej pokazuje to, co masz w środku.
To, co kobiety
co czują sami. A kapelusz jest jak rzeźba: czysta forma. <br>Chwila prawdy. Jeśli kobieta nie wie, czego chce albo jeśli jest skąpa (chce osiągnąć efekt tanim kosztem, bez pracy, bez pieniędzy), kapelusz ją tylko pogrąży, obnaży. Dlatego na świecie jest tak dużo dekoracji - ozdóbki chwytają za serce, kryją błędy i kłamstewka.<br>- A jeśli kobieta wie, czego chce? <br>- To wtedy widać tę iskrę, przelatującą między człowiekiem a przedmiotem. Piękno. Tworzą całość. Kobiety czasami wierzą, że szczęście, odmiana losu może przyjść z zewnątrz i dlatego chcą kupić kapelusz. A to nieprawda - kapelusz tylko mocniej pokazuje to, co masz w środku. <br>To, co kobiety
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego