Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
ich przygotowania, "nie ma Słowackiego i nie ma Tuwima". Nie próbuj też wykorzystywać znaków "&" oraz "|" - w korespondencji seryjnej są one przez program traktowane w sposób szczególny.

Jak przygotować "szkielet" dokumentu?

Pora na przygotowanie dokumentu bazowego - owego tytułowego "szkieletu". Nie ma w nim nic strasznego. Nie wyje po nocach i nie klekoce kościami. Jak już pisałem, składa się on z części stałej tekstu oraz specjalnie oznaczonych pól, w które podczas drukowania korespondencji zostaną wstawione wartości odpowiednich zmiennych. A poza tym jest to normalny dokument TAGa.
Wszystkie fragmenty zmienne składają się z nazwy zmiennej - koniecznie takiej samej jak w pliku danych - poprzedzonej i
ich przygotowania, "nie ma Słowackiego i nie ma Tuwima". Nie próbuj też wykorzystywać znaków "&amp;" oraz "|" - w korespondencji seryjnej są one przez program traktowane w sposób szczególny.<br><br>Jak przygotować "szkielet" dokumentu?<br><br>Pora na przygotowanie dokumentu bazowego - owego tytułowego "szkieletu". Nie ma w nim nic strasznego. Nie wyje po nocach i nie klekoce kościami. Jak już pisałem, składa się on z części stałej tekstu oraz specjalnie oznaczonych pól, w które podczas drukowania korespondencji zostaną wstawione wartości odpowiednich zmiennych. A poza tym jest to normalny dokument TAGa.<br>Wszystkie fragmenty zmienne składają się z nazwy zmiennej - koniecznie takiej samej jak w pliku danych - poprzedzonej i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego