Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.04
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
roku - obiecał wczoraj po naszej interwencji prezydent Tadeusz Jędrzejczak. Według wstępnych wyliczeń urządzenie do klimatyzacji wnętrz pałacu ślubów może kosztować około 20 tys. zł.
Informacja już ucieszyła pracowników USC. - Nareszcie nie będziemy się wstydzić za zaduch. No i nam samym będzie się łatwiej pracować - mówi B. Zubik.
RENATA OCHWAT


Koniec kocich łbów

Mieszkańcy Lubieszowa od lat czekali na asfaltową jezdnię. Wreszcie koniec z turkotem przejeżdżających ciężarówek i drganiami, od których pękały ściany.

To właśnie tędy prowadzi objazd do Zielonej Góry, gdy na odcinku do Nowej Soli coś się stanie i główna trasa jest zamknięta. Najgorzej było podczas powodzi, kiedy puszczono tu
roku - obiecał wczoraj po naszej interwencji prezydent Tadeusz Jędrzejczak. Według wstępnych wyliczeń urządzenie do klimatyzacji wnętrz pałacu ślubów może kosztować około 20 tys. zł. <br>Informacja już ucieszyła pracowników USC. - Nareszcie nie będziemy się wstydzić za zaduch. No i nam samym będzie się łatwiej pracować - mówi B. Zubik.<br>&lt;au&gt;RENATA OCHWAT&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Koniec kocich łbów&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Mieszkańcy Lubieszowa od lat czekali na asfaltową jezdnię. Wreszcie koniec z turkotem przejeżdżających ciężarówek i drganiami, od których pękały ściany.&lt;/&gt; <br><br>To właśnie tędy prowadzi objazd do Zielonej Góry, gdy na odcinku do Nowej Soli coś się stanie i główna trasa jest zamknięta. Najgorzej było podczas powodzi, kiedy puszczono tu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego