Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.27 (22)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ta fryzura od tej dzisiejszej?
- No co ty?! Teraz wyglądasz super. Na tym zdjęciu wyszłaś jakoś sztucznie, zupełnie jak nie ty.
MG

Karmić czy tępić dzikie koty
Dyskusja Faktu
Mamy szczyt mrozów. I blisko sto tysięcy dzikich kotów w Warszawie. Nie ma pieniędzy na sterylizację. Za chwilę przyjdzie wiosna - czas kocich godów... Co robić?
Zamykać piwniczne okienka, żeby zwierzaki zamarzały w śmietnikach? A może dokarmiać, bo to po chrześcijańsku? Zaczynamy dyskusję. Jedno jest pewne, koty dzielą Warszawę na dwa obozy. Te granice przebiegają w poprzek osiedli, a często pojedynczych bloków.
Zima w pełni. Jednak ciągle docierają do nas sygnały od Czytelników
ta fryzura od tej dzisiejszej?&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- No co ty?! Teraz wyglądasz super. Na tym zdjęciu wyszłaś jakoś sztucznie, zupełnie jak nie ty.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;MG&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Karmić czy tępić dzikie koty&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Dyskusja Faktu&lt;/&gt;<br>Mamy szczyt mrozów. I blisko sto tysięcy dzikich kotów w Warszawie. Nie ma pieniędzy na sterylizację. Za chwilę przyjdzie wiosna - czas kocich godów... Co robić?<br>Zamykać piwniczne okienka, żeby zwierzaki zamarzały w śmietnikach? A może dokarmiać, bo to po chrześcijańsku? Zaczynamy dyskusję. Jedno jest pewne, koty dzielą Warszawę na dwa obozy. Te granice przebiegają w poprzek osiedli, a często pojedynczych bloków.<br>Zima w pełni. Jednak ciągle docierają do nas sygnały od Czytelników
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego