Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 06.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Unii będzie można mówić za 4-5 lat - powiada Maciej Grelowski, prezes Orbisu. - Dla mnie to wejście dokona się wówczas, gdy Kraków znajdzie się na obowiązkowej liście miast do odwiedzenia nie tylko raz w życiu, ale wielokrotnie - tak jak Paryż, Rzym czy Praga.



Problem do posprzątania

Uwaga na psie i kocie odchody, mogą być groźne

Co roku tysiące polskich dzieci choruje, często o tym nie wiedząc, na toksokarozę - chorobę, która może pozbawić je wzroku, a nawet życia. Odpowiedzialność za to ponoszą właściciele psów i kotów.

MICHAŁ HENZLER


Toxocara canis oraz Toxocara cati to niewielkie pasożytnicze glisty występujące w jelitach psów i
Unii będzie można mówić za 4-5 lat - powiada Maciej Grelowski, prezes Orbisu. - Dla mnie to wejście dokona się wówczas, gdy Kraków znajdzie się na obowiązkowej liście miast do odwiedzenia nie tylko raz w życiu, ale wielokrotnie - tak jak Paryż, Rzym czy Praga.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Problem do posprzątania&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Uwaga na psie i kocie odchody, mogą być groźne&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Co roku tysiące polskich dzieci choruje, często o tym nie wiedząc, na toksokarozę - chorobę, która może pozbawić je wzroku, a nawet życia. Odpowiedzialność za to ponoszą właściciele psów i kotów.&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;MICHAŁ HENZLER&lt;/&gt;<br><br><br>Toxocara canis oraz Toxocara cati to niewielkie pasożytnicze glisty występujące w jelitach psów i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego