Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.14 (11)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jesieni i na końcu eliminacji.
W grupie mamy też inne drużyny z Wysp Brytyjskich, Walię i Irlandię Północną, więc dobrze byłoby grać mecze towarzyskie z zespołami prezentującymi podobny styl. Jednego takiego sparingpartnera PZPN zakontraktował już wcześniej - 28 kwietnia zmierzymy się z Irlandią.
RAP

Polacy w galerii dopingowych sław?
Młody polski kolarz Marek Rutkiewicz został zatrzymany przez francuską policję z bagażem wyładowanym środkami dopingowymi. Napisały o tym największe światowe agencje prasowe.
Od czasów wicemistrzostwa świata wywalczonego przez Zbigniewa Sprucha polscy przedstawiciele tej dyscypliny raczej nie są bohaterami agencyjnych doniesień. Jeśli już pojawiali się w szerszym kontekście, to tylko w dwuznacznych okolicznościach.
Podczas
jesieni i na końcu eliminacji.<br>W grupie mamy też inne drużyny z Wysp Brytyjskich, Walię i Irlandię Północną, więc dobrze byłoby grać mecze towarzyskie z zespołami prezentującymi podobny styl. Jednego takiego sparingpartnera PZPN zakontraktował już wcześniej - 28 kwietnia zmierzymy się z Irlandią.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;RAP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Polacy w galerii dopingowych sław?&lt;/&gt;<br>Młody polski kolarz Marek Rutkiewicz został zatrzymany przez francuską policję z bagażem wyładowanym środkami dopingowymi. Napisały o tym największe światowe agencje prasowe.<br>Od czasów wicemistrzostwa świata wywalczonego przez Zbigniewa Sprucha polscy przedstawiciele tej dyscypliny raczej nie są bohaterami agencyjnych doniesień. Jeśli już pojawiali się w szerszym kontekście, to tylko w dwuznacznych okolicznościach.<br>Podczas
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego