Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 37 (2934)
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
jak pewna pani wyszła z basenu i przedstawiła ratownikowi "propozycję nie do odrzucenia": "Jak ich pan nie wyłączy (Ich Troje), to albo ja się utopię, albo pana zabiję".
Panie prezesie Posadzki, już czas porzucić sentymenty i zrezygnować z dobrego samopoczucia. Proszę pamiętać, że i w telewizję publiczną, i w stacje komercyjne wycelowany jest telewizyjny pilot w ręku widzów. To groźna i niebezpieczna broń, z nią nie ma żartów.
WŁAJERKA


Media
Trójka nie do pary
Program Trzeci Polskiego Radia będzie miał czwartego dyrektora w ciągu trzech lat.

W sierpniu Michał Olszański zrezygnował z funkcji dyrektora i redaktora naczelnego Programu Trzeciego Polskiego Radia
jak pewna pani wyszła z basenu i przedstawiła ratownikowi "propozycję nie do odrzucenia": "&lt;q&gt;Jak ich pan nie wyłączy (Ich Troje), to albo ja się utopię, albo pana zabiję&lt;/&gt;".<br>Panie prezesie Posadzki, już czas porzucić sentymenty i zrezygnować z dobrego samopoczucia. Proszę pamiętać, że i w telewizję publiczną, i w stacje komercyjne wycelowany jest telewizyjny pilot w ręku widzów. To groźna i niebezpieczna broń, z nią nie ma żartów.<br>&lt;au&gt;WŁAJERKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;page nr=19&gt;<br> &lt;tit&gt;Media&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Trójka nie do pary&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Program Trzeci Polskiego Radia będzie miał czwartego dyrektora w ciągu trzech lat.&lt;/&gt;<br><br>W sierpniu Michał Olszański zrezygnował z funkcji dyrektora i redaktora naczelnego Programu Trzeciego Polskiego Radia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego