Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
mln zł, w przyszłym.
W ramach projektu wspierania społecznego budownictwa czynszowego pożyczka zostanie przeznaczona na realizację rządowego programu budowy mieszkań na wynajem o umiarkowanych czynszach. Dzięki pożyczce Krajowy Fundusz Mieszkaniowy zyska możliwość skredytowania w latach 2001-2002 budowy 10540 mieszkań czynszowych.
W przyszłości systemem tym mają być objęte także kredyty komercyjne na budowę mieszkań na wynajem o umiarkowanych czynszach.
(PAP)


strona 10
Kultura
Najlepsza książka warta 75 tys. funtów

LITERATURA Ogłoszono kandydatów do Impac - najdroższej nagrody świata przyznawanej za jedną książkę. Zwycięzca dostanie w tym roku 75 000 funtów.
Do nagrody kandydują: Colm Toibin z Irlandii za "The Blackwater Lightship", Andrew
mln zł, w przyszłym.<br>W ramach projektu wspierania społecznego budownictwa czynszowego pożyczka zostanie przeznaczona na realizację rządowego programu budowy mieszkań na wynajem o umiarkowanych czynszach. Dzięki pożyczce Krajowy Fundusz Mieszkaniowy zyska możliwość skredytowania w latach 2001-2002 budowy 10540 mieszkań czynszowych. <br>W przyszłości systemem tym mają być objęte także kredyty komercyjne na budowę mieszkań na wynajem o umiarkowanych czynszach.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>strona 10<br>&lt;tit&gt;Kultura&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Najlepsza książka warta 75 tys. funtów&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;LITERATURA&lt;/&gt; Ogłoszono kandydatów do Impac - najdroższej nagrody świata przyznawanej za jedną książkę. Zwycięzca dostanie w tym roku 75 000 funtów. <br>Do nagrody kandydują: Colm Toibin z Irlandii za "The Blackwater Lightship", Andrew
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego