Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
publikacji. O czym jeszcze powinnaś pamiętać?
Twoje wypowiedzi nie powinny być zbyt długie i zawsze bezpośrednio dotyczyć tematyki grupy.
Daj odpowiedni tytuł wiadomości. To ułatwia innym internautom właściwe odniesienie się do tematu.
Nie stosuj w dyskusji obraźliwych słów, przekleństw, argumentów ad persona wobec twego przeciwnika w dyskusji.
Ignoruj spam, czyli komercyjne ogłoszenia i inne niechciane przesyłki. Nie wysyłaj ich też sama, by nie zaśmiecać poczty.
Jak możesz poznać inne zasady etykiety? Poszukaj najpierw na serwerze firmy lub uczelni, która daje ci dostęp do Internetu. Jeśli nie znajdziesz, pomoże ci wyszukiwarka internetowa, na przykład w polskim Infoseek .

UŚmiech w internecie?

W wyrażaniu
publikacji. O czym jeszcze powinnaś pamiętać? <br>Twoje wypowiedzi nie powinny być zbyt długie i zawsze bezpośrednio dotyczyć tematyki grupy.<br>Daj odpowiedni tytuł wiadomości. To ułatwia innym internautom właściwe odniesienie się do tematu.<br>Nie stosuj w dyskusji obraźliwych słów, przekleństw, argumentów ad persona wobec twego przeciwnika w dyskusji. <br>Ignoruj spam, czyli komercyjne ogłoszenia i inne niechciane przesyłki. Nie wysyłaj ich też sama, by nie zaśmiecać poczty.<br>Jak możesz poznać inne zasady etykiety? Poszukaj najpierw na serwerze firmy lub uczelni, która daje ci dostęp do Internetu. Jeśli nie znajdziesz, pomoże ci wyszukiwarka internetowa, na przykład w polskim Infoseek &lt;gap&gt;.<br><br>&lt;tit&gt;UŚmiech w internecie?&lt;/&gt;<br><br>W wyrażaniu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego