Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 30.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
się będzie na osiedlu Akacje VI. Całkowita powierzchnia naszej nagrody głównej wyniesie 45 metrów kwadratowych: będą to dwa piękne, widne pokoje z widną kuchnią. W kolejnych numerach pokażemy jego plan, opiszemy osiedle.
A jak wygrać to niebywałe locum? Trzeba mieć trochę wyobraźni i szczęścia. Zajrzyjcie Państwo na s. 17. Znajdziecie komiks pt. "Własny kąt... ale skąd?". Państwa zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na pytanie jak potoczą się losy bohaterów. Nie jest to zbyt trudne, bo zamieszczamy dwie odpowiedzi, z których jedna jest prawidłowa. Co tydzień wszystkie trafne odpowiedzi wezmą udział w losowaniu nagrody tygodnia. A może to być np. nowa wieża muzyczna
się będzie na osiedlu Akacje VI. Całkowita powierzchnia naszej nagrody głównej wyniesie 45 metrów kwadratowych: będą to dwa piękne, widne pokoje z widną kuchnią. W kolejnych numerach pokażemy jego plan, opiszemy osiedle. <br>A jak wygrać to niebywałe &lt;foreign&gt;locum&lt;/&gt;? Trzeba mieć trochę wyobraźni i szczęścia. Zajrzyjcie Państwo na s. 17. Znajdziecie komiks pt. "Własny kąt... ale skąd?". Państwa zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na pytanie jak potoczą się losy bohaterów. Nie jest to zbyt trudne, bo zamieszczamy dwie odpowiedzi, z których jedna jest prawidłowa. Co tydzień wszystkie trafne odpowiedzi wezmą udział w losowaniu nagrody tygodnia. A może to być np. nowa wieża muzyczna
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!