Typ tekstu: Książka
Autor: Themerson Stefan
Tytuł: Wykład profesora Mmaa
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1943
Mmaa i dodał zaraz: - Na wizytę? - podkreślając w ten sposób, iż uważa dra Durchfreuda nie tyle za naukowca, ile za praktyka.
- Zgadł pan, drogi profesorze, ale do kogo?
Prof. Mmaa pociągnął z zaciekawienia nosem.
I wtedy dr Durchfreud rzekł uroczyście:
- Zostałem wezwany do Ich Królewskich Mości - i zaraz dodał tonem konfidencjonalnym - w związku z zanikiem płodności u Królowej.
Prof. Mmaa nie myślał już przyspieszać kroku. Lecz teraz dr Durchfreud pożegnał go pierwszy i ruszył szybko na swych krótkich nóżkach korytarzami prowadzącymi do Centrum.
Prof. Mmaa stał jeszcze długo w zamyśleniu. Nowina była bardziej niż interesująca. ,,Rzeczywiście - powiedział sobie w myślach - w
Mmaa i dodał zaraz: - Na wizytę? - podkreślając w ten sposób, iż uważa dra Durchfreuda nie tyle za naukowca, ile za praktyka.<br> - Zgadł pan, drogi profesorze, ale do kogo?<br> Prof. Mmaa pociągnął z zaciekawienia nosem.<br> I wtedy dr Durchfreud rzekł uroczyście:<br> - Zostałem wezwany do Ich Królewskich Mości - i zaraz dodał tonem konfidencjonalnym - w związku z zanikiem płodności u Królowej.<br> Prof. Mmaa nie myślał już przyspieszać kroku. Lecz teraz dr Durchfreud pożegnał go pierwszy i ruszył szybko na swych krótkich nóżkach korytarzami prowadzącymi do Centrum.<br> Prof. Mmaa stał jeszcze długo w zamyśleniu. Nowina była bardziej niż interesująca. ,,Rzeczywiście - powiedział sobie w myślach - w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!