Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
w 1998 roku odniosły sukces.
Wszyscy uczestnicy zadecydowali wtedy, że przez najbliższe dziesięć lat będą współpracować w celu osiągnięcia miarodajnych wyników w redukcji spożycia narkotyków. Celem organizacji jest zmniejszenie do 2008 roku spożycia narkotyków o połowę. Aby osiągnąć założony cel i widocznie zredukować lub nawet wyeliminować produkcję w wyznaczonym czasie, konieczne jest zjednoczenie sił różnych organizacji.
Raport amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) z 1997 roku mówi, że przedsiębiorstwa narkotykowe uczyły się na własnych błędach i adaptowały nowe metody, aby ominąć prawo.
Według autorów przerażające jest to, że narkotykowy świat stał się tak bardzo urozmaicony i wyrafinowany. Agenci uważają, iż przemytnicy, aby
w 1998 roku odniosły sukces.<br>Wszyscy uczestnicy zadecydowali wtedy, że przez najbliższe dziesięć lat będą współpracować w celu osiągnięcia miarodajnych wyników w redukcji spożycia narkotyków. Celem organizacji jest zmniejszenie do 2008 roku spożycia narkotyków o połowę. Aby osiągnąć założony cel i widocznie zredukować lub nawet wyeliminować produkcję w wyznaczonym czasie, konieczne jest zjednoczenie sił różnych organizacji.<br>Raport amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) z 1997 roku mówi, że przedsiębiorstwa narkotykowe uczyły się na własnych błędach i adaptowały nowe metody, aby ominąć prawo.<br>Według autorów przerażające jest to, że narkotykowy świat stał się tak bardzo urozmaicony i wyrafinowany. Agenci uważają, iż przemytnicy, aby
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!