Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 31
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1974
eksploatacji zatarcie im nie grozi.
Regenerowane wały korbowe z całkowicie tocznym łożyskowaniem oferowane będą w sprzedaży w NRD dopiero w IV kwartale bieżącego roku. Wały te mocna będzie stosować we wszystkich silnikach typu P 60/61 i P 63/64. Z jedną tylko uwagą: w silnikach do numeru 60 - 157311 konieczne jest usunięcie pewnej ilości materiału ze ścianek skrzyni korbowej.
Jest wszakże mało prawdopodobne, aby silnik wyprodukowany przed czerwcem 1965 do tej pory nie przeszedł tego zabiegu. Kadłuby silnika jakie opuściły wytwórnię po tej dacie mają jut kształt zmodyfikowany tak, że usuwanie materiału nie jest konieczne.
Oczywiście, po założeniu wału nowego
eksploatacji zatarcie im nie grozi. <br>Regenerowane wały korbowe z całkowicie tocznym łożyskowaniem oferowane będą w sprzedaży w NRD dopiero w IV kwartale bieżącego roku. Wały te mocna będzie stosować we wszystkich silnikach typu P 60/61 i P 63/64. Z jedną tylko uwagą: w silnikach do numeru 60 - 157311 konieczne jest usunięcie pewnej ilości materiału ze ścianek skrzyni korbowej. <br>Jest wszakże mało prawdopodobne, aby silnik wyprodukowany przed czerwcem 1965 do tej pory nie przeszedł tego zabiegu. Kadłuby silnika jakie opuściły wytwórnię po tej dacie mają jut kształt zmodyfikowany tak, że usuwanie materiału nie jest konieczne. <br>Oczywiście, po założeniu wału nowego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!