Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 3(151)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
Czytelników, że autor oparł swoją relację wyłącznie na policyjnych protokołach zeznań ofiar, także sprawców i świadków oraz na podstawie przebiegu procesów sądowych przeciwko Karli Homolka i Paulowi Bernardo. Lektura tych zeznań jest tak drastyczna i szokująca, że ze względu na obyczajność publiczną, za wiedzą i zgodą autora, redakcja uznała za konieczne pominąć niektóre fragmenty tekstu, zaś inne zrelacjonować w taki sposób, aby nie przekroczyć ogólnie przyjętych norm.


Gwałciciel ze Scarborough

Scarborough jest jednym z najszczęśliwszych miejsc na świecie. Ilekroć jadę do Scarborough śladami wydarzeń sprzed kilku lat, wracam z uczuciem żalu, że tam nie mieszkam.
Scarborough (wymowa: Skarboro) jest jednym z
Czytelników, że autor oparł swoją relację wyłącznie na policyjnych protokołach zeznań ofiar, także sprawców i świadków oraz na podstawie przebiegu procesów sądowych przeciwko Karli Homolka i Paulowi Bernardo. Lektura tych zeznań jest tak drastyczna i szokująca, że ze względu na obyczajność publiczną, za wiedzą i zgodą autora, redakcja uznała za konieczne pominąć niektóre fragmenty tekstu, zaś inne zrelacjonować w taki sposób, aby nie przekroczyć ogólnie przyjętych norm.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1 sex="m"&gt;<br>&lt;tit&gt;Gwałciciel ze Scarborough&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Scarborough jest jednym z najszczęśliwszych miejsc na świecie. Ilekroć jadę do Scarborough śladami wydarzeń sprzed kilku lat, wracam z uczuciem żalu, że tam nie mieszkam.&lt;/&gt;<br>Scarborough (wymowa: Skarboro) jest jednym z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!