Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Siedlecki
Nr: 35
Miejsce wydania: Siedlce
Rok: 1997
wymowne. Przypominam, że bez dojazdu do działki nikt nie otrzyma pozwolenia na budowę. Pytanie oczywiste, dlaczego w pierwszej uchwale było możliwe kupienie działki z dojazdem, a w drugiej już nie? Twierdzenie, że sąd ustala drogę konieczną w ciągu 2-3 miesięcy jest bardzo optymistyczne. Osobiście pilotuję sprawę o ustanowienie drogi koniecznej, która trwa już prawie 10 lat. Tego chyba też nie muszę komentować. A dokładnie ten aspekt - brak dojazdu, a więc niemożność uzyskania szybko pozwolenia na budowę - zniechęcił i przestraszył członków spółdzielni. Zapewne prezydent zdawał sobie sprawę z tego, co robi.
Chciałabym jeszcze może i Panu otworzyć oczy. Oto dwie wypowiedzi
wymowne. Przypominam, że bez dojazdu do działki nikt nie otrzyma pozwolenia na budowę. Pytanie oczywiste, dlaczego w pierwszej uchwale było możliwe kupienie działki z dojazdem, a w drugiej już nie? Twierdzenie, że sąd ustala drogę konieczną w ciągu 2-3 miesięcy jest bardzo optymistyczne. Osobiście pilotuję sprawę o ustanowienie drogi koniecznej, która trwa już prawie 10 lat. Tego chyba też nie muszę komentować. A dokładnie ten aspekt - brak dojazdu, a więc niemożność uzyskania szybko pozwolenia na budowę - zniechęcił i przestraszył członków spółdzielni. Zapewne prezydent zdawał sobie sprawę z tego, co robi.<br>Chciałabym jeszcze może i Panu otworzyć oczy. Oto dwie wypowiedzi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!