Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy polityczne
Rok: 1997
z możliwością korzystania z jego owoców przez wszystkich obywateli - bez względu na światopogląd, pochodzenie społeczne, wiek i płeć.
Aktywna polityka gospodarcza państwa sprzyjać powinna rozwojowi zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw o różnej formie własności, tworzeniu nowych miejsc pracy, zmniejszeniu bezrobocia i podniesieniu poziomu życia wszystkich obywateli. Jest to warunek konieczny budowania państwa dobrobytu, państwa nowoczesnego - na miarę XXI wieku.
W ostatnich latach uczyniono dużo w tym kierunku, lecz wiele jest jeszcze do zrobienia. W Polsce nadal jest dużo biedy.
Walka z ubóstwem, skuteczna pomoc i ochrona słabszych to jeden z podstawowych obowiązków państwa. Ludziom należy dać pewność równych szans w
z możliwością korzystania z jego owoców przez wszystkich obywateli - bez względu na światopogląd, pochodzenie społeczne, wiek i płeć.<br>Aktywna polityka gospodarcza państwa sprzyjać powinna rozwojowi zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw o różnej formie własności, tworzeniu nowych miejsc pracy, zmniejszeniu bezrobocia i podniesieniu poziomu życia wszystkich obywateli. Jest to warunek konieczny budowania państwa dobrobytu, państwa nowoczesnego - na miarę XXI wieku.<br>W ostatnich latach uczyniono dużo w tym kierunku, lecz wiele jest jeszcze do zrobienia. W Polsce nadal jest dużo biedy.<br>Walka z ubóstwem, skuteczna pomoc i ochrona słabszych to jeden z podstawowych obowiązków państwa. Ludziom należy dać pewność równych szans w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!