Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.11 (35)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jest w zabrzańskiej klinice kardiologicznej. Jego stan nie ulega poprawie i teraz nie ma dnia, żeby nie miał silnego krwotoku z płuc.
Ostatnio trwają one nawet godzinę i Adaś jest po nich bardzo wyczerpany. Czasem tak bardzo, że aż nie może mówić. Lekarze powiedzieli rodzicom Adama, że przeszczep płucoserca jest konieczny.
Mimo to Adam się nie poddaje i oburzają go spekulacje na temat tego, kto go zastąpi w zespole. - Jestem zaskoczony, że niektóre portale internetowe zaczynają spekulować na temat mojej śmierci lub zastąpienia mnie na stałe. To żałosne - mówi Konkol. - Mój stan zdrowia jest nadal zły, ale nie mam zamiaru umierać
jest w zabrzańskiej klinice kardiologicznej. Jego stan nie ulega poprawie i teraz nie ma dnia, żeby nie miał silnego krwotoku z płuc.<br>Ostatnio trwają one nawet godzinę i Adaś jest po nich bardzo wyczerpany. Czasem tak bardzo, że aż nie może mówić. Lekarze powiedzieli rodzicom Adama, że przeszczep płucoserca jest konieczny.<br>Mimo to Adam się nie poddaje i oburzają go spekulacje na temat tego, kto go zastąpi w zespole. &lt;q&gt;- Jestem zaskoczony, że niektóre portale internetowe zaczynają spekulować na temat mojej śmierci lub zastąpienia mnie na stałe. To żałosne&lt;/&gt; - mówi Konkol. &lt;q&gt;- Mój stan zdrowia jest nadal zły, ale nie mam zamiaru umierać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!