Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
sportowców z 47 krajów. W klasyfikacji medalowej zwyciężyła Rosja przed Koreą Południową i Polską.
(PAP)Kontuzja wykluczy Nowotnego z gry

piłka nożna Jens Nowotny, piłkarz Bayeru Leverkusen, zerwał więzadło w kostce prawej nogi w sobotnim przegranym 1:2 meczu ligowym z Hansą Rostock.
Nie wiadomo jeszcze na jak długo ta kontuzja wykluczy Nowotnego z gry. Prawdopodobnie nie wystąpi on w spotkaniu towarzyskim z Francją, które odbędzie się 27 lutego.
(PAP)Polak zwyciężył w gigancie

snowboard Łukasz Starowicz (BBS Bielsko-Biała) zwyciężył w austriackiej miejscowości Sankt Johann im Pongau w snowboardowym slalomie gigancie Pucharu Europy.
W rywalizacji kobiet najlepsza była reprezentantka gospodarzy
sportowców z 47 krajów. W klasyfikacji medalowej zwyciężyła Rosja przed Koreą Południową i Polską.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kontuzja wykluczy Nowotnego z gry&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;piłka nożna&lt;/&gt; Jens Nowotny, piłkarz Bayeru Leverkusen, zerwał więzadło w kostce prawej nogi w sobotnim przegranym 1:2 meczu ligowym z Hansą Rostock.<br>Nie wiadomo jeszcze na jak długo ta kontuzja wykluczy Nowotnego z gry. Prawdopodobnie nie wystąpi on w spotkaniu towarzyskim z Francją, które odbędzie się 27 lutego.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Polak zwyciężył w gigancie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;snowboard&lt;/&gt; Łukasz Starowicz (BBS Bielsko-Biała) zwyciężył w austriackiej miejscowości Sankt Johann im Pongau w snowboardowym slalomie gigancie Pucharu Europy.<br>W rywalizacji kobiet najlepsza była reprezentantka gospodarzy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego