Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne i kosmetyczne
Rok: 2003
skutki urazu i pozwala zapobiec powstawaniu przewlekłego procesu zapalnego lub zmian zwyrodnieniowych i zanikowych tkanek.
1. Unieruchomić uszkodzone miejsce,
2. Założyć zimny okład,
3. Posmaraować bolące miejsce sprawdzonym lekiem przeciwbólowym, np. Voltaren (r) Emugel (r),
3. W przypadku zaostrzenia się objawów chorobowych zgłosić się do lekarza.
Niezależenie od tego, czy kontuzja powstała przy rekreacyjnym uprawianiu sportu (np. jazda na rowerze), czy podczas zwykłej, codziennej aktywności (np. wchodzenie po schodach) ważne jest aby jak najszybciej podjąć właściwe leczenie np. stosując Voltaren (r)
Emugel (r).
9
Voltaren (r)
Emugel (r)
Voltaren (r) Emugel (r) to lek szwajcarskiej firmy farmaceutycznej. Został wprowadzony na rynek
skutki urazu i pozwala zapobiec powstawaniu przewlekłego procesu zapalnego lub zmian zwyrodnieniowych i zanikowych tkanek.<br>1. Unieruchomić uszkodzone miejsce,<br>2. Założyć zimny okład, <br>3. Posmaraować bolące miejsce sprawdzonym lekiem przeciwbólowym, np. Voltaren (r) Emugel (r),<br>3. W przypadku zaostrzenia się objawów chorobowych zgłosić się do lekarza.<br>Niezależenie od tego, czy kontuzja powstała przy rekreacyjnym uprawianiu sportu (np. jazda na rowerze), czy podczas zwykłej, codziennej aktywności (np. wchodzenie po schodach) ważne jest aby jak najszybciej podjąć właściwe leczenie np. stosując Voltaren (r)<br>Emugel (r).<br>9<br>Voltaren (r)<br>Emugel (r)<br>Voltaren (r) Emugel (r) to lek szwajcarskiej firmy farmaceutycznej. Został wprowadzony na rynek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego