Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.03 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
już piąty raz.

AZ

Lecznicze moczenie nóg
Groclin w Turcji
Lekarz Groclinu Jacek Jaroszewski na obozie w Belek nie narzeka na brak roboty. Codziennie musi opiekować się trójką kontuzjowanych piłkarzy - Mariuszem Pawlakiem (31 l.), Adrianem Sikorą (24 l.) i Radosławem Sobolewskim (27 l.).
Wczoraj na głowę doktora spadł kolejny problem - kontuzja Marcina Zająca (29 l.).
- Ma spuchniętego achillesa. Jedziemy na USG, żeby zobaczyć, czy to coś poważnego - powiedział doktor Jaroszewski po wczorajszym treningu.
Zając od dłuższego czasu ma problemy ze ścięgnem Achillesem. Co pewien czas kontuzja się odzywa i wtedy potrzebna jest interwencja lekarza.
Jaroszewski podkreśla jednak, że urazy zawodników Groclinu
już piąty raz.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;AZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Lecznicze moczenie nóg&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Groclin w Turcji&lt;/&gt;<br>Lekarz Groclinu Jacek Jaroszewski na obozie w Belek nie narzeka na brak roboty. Codziennie musi opiekować się trójką kontuzjowanych piłkarzy - Mariuszem Pawlakiem (31 l.), Adrianem Sikorą (24 l.) i Radosławem Sobolewskim (27 l.).<br>Wczoraj na głowę doktora spadł kolejny problem - kontuzja Marcina Zająca (29 l.).<br>&lt;q&gt;- Ma spuchniętego achillesa. Jedziemy na USG, żeby zobaczyć, czy to coś poważnego&lt;/&gt; - powiedział doktor Jaroszewski po wczorajszym treningu.<br>Zając od dłuższego czasu ma problemy ze ścięgnem Achillesem. Co pewien czas kontuzja się odzywa i wtedy potrzebna jest interwencja lekarza.<br>Jaroszewski podkreśla jednak, że urazy zawodników Groclinu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!