Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.03 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Sikorą (24 l.) i Radosławem Sobolewskim (27 l.).
Wczoraj na głowę doktora spadł kolejny problem - kontuzja Marcina Zająca (29 l.).
- Ma spuchniętego achillesa. Jedziemy na USG, żeby zobaczyć, czy to coś poważnego - powiedział doktor Jaroszewski po wczorajszym treningu.
Zając od dłuższego czasu ma problemy ze ścięgnem Achillesem. Co pewien czas kontuzja się odzywa i wtedy potrzebna jest interwencja lekarza.
Jaroszewski podkreśla jednak, że urazy zawodników Groclinu nie są aż tak groźne, żeby wyeliminować ich ze spotkań z Bordeaux (26 lutego i 3 marca).
W najgorszym humorze w "grodziskim szpitalu" jest Sikora.
- Na moim miejscu każdy byłby załamany - mówi Faktowi. - Ledwo zmieniłem
Sikorą (24 l.) i Radosławem Sobolewskim (27 l.).<br>Wczoraj na głowę doktora spadł kolejny problem - kontuzja Marcina Zająca (29 l.).<br>&lt;q&gt;- Ma spuchniętego achillesa. Jedziemy na USG, żeby zobaczyć, czy to coś poważnego&lt;/&gt; - powiedział doktor Jaroszewski po wczorajszym treningu.<br>Zając od dłuższego czasu ma problemy ze ścięgnem Achillesem. Co pewien czas kontuzja się odzywa i wtedy potrzebna jest interwencja lekarza.<br>Jaroszewski podkreśla jednak, że urazy zawodników Groclinu nie są aż tak groźne, żeby wyeliminować ich ze spotkań z Bordeaux (26 lutego i 3 marca).<br>W najgorszym humorze w "grodziskim szpitalu" jest Sikora.<br>&lt;q&gt;- Na moim miejscu każdy byłby załamany&lt;/&gt; - mówi Faktowi. &lt;q&gt;- Ledwo zmieniłem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego