Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.19 (15)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
broniony przez Michalczewskiego. A "Tygrys" coraz głośniej formułuje pretensje o porażkę z Gonzalezem właśnie pod adresem Kohla.
- Nie musiał godzić się na dwóch arbitrów z Ameryki ani wystawiać mnie przeciwko tak silnemu rywalowi. Wcześniej miałem przecież dwa trudne pojedynki z Richardem Hallem i Derrickiem Harmonem - denerwuje się Michalczewski.
STAŻ

Winiarski kopie pod siatką
Wicemistrz lepszy od mistrza Polski. AZS Częstochowa pokonał 3:2 Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle. Duża w tym zasługa Michała Winiarskiego, najlepszego siatkarza na parkiecie. 21-letni zawodnik nie tylko popisywał się udanymi atakami i skutecznymi zagrywkami, ale również... piłkarskimi umiejętnościami.
Winiarski grał bardzo ofiarnie. Kiedy nie potrafił odbić
broniony przez Michalczewskiego. A "Tygrys" coraz głośniej formułuje pretensje o porażkę z Gonzalezem właśnie pod adresem Kohla.<br>&lt;q&gt;- Nie musiał godzić się na dwóch arbitrów z Ameryki ani wystawiać mnie przeciwko tak silnemu rywalowi. Wcześniej miałem przecież dwa trudne pojedynki z Richardem Hallem i Derrickiem Harmonem&lt;/&gt; - denerwuje się Michalczewski.<br>&lt;au&gt;STAŻ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Winiarski kopie pod siatką&lt;/&gt;<br>Wicemistrz lepszy od mistrza Polski. AZS Częstochowa pokonał 3:2 Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle. Duża w tym zasługa Michała Winiarskiego, najlepszego siatkarza na parkiecie. 21-letni zawodnik nie tylko popisywał się udanymi atakami i skutecznymi zagrywkami, ale również... piłkarskimi umiejętnościami.<br>Winiarski grał bardzo ofiarnie. Kiedy nie potrafił odbić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego