Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 2000
Nie dotyczy gotowych okularów przeciwsłonecznych.
W drugiej parze okularów klient otrzymuje gratis soczewki jednoogniskowe barwione w wersji podstawowej i tej samej mocy co w pierwszej parze.
Oferta ważna do 27 czerwca 1999 r. w salonach Vision Express.
Lista salonów w ulotce.

Kompleksowe badanie wzroku
Lekarze okuliści przeprowadzą badanie Twojego wzroku korzystając z najnowocześniejszego sprzętu okulistycznego i dopasują szkła idealnie do Twoich wymagań.
Kompetentny personel
Nie wahaj się zadawać pytań. Nasz dyplomowany i doświadczony personel dobierze najlepsze oprawki i typ soczewek optymalny dla Twoich potrzeb oferując wiele dodatkowych opcji.
Wystarczy 1 godz.
Każdy sklep Vision Express posiada własne super-nowoczesne laboratorium. Jedna
Nie dotyczy gotowych okularów przeciwsłonecznych.<br>W drugiej parze okularów klient otrzymuje gratis soczewki jednoogniskowe barwione w wersji podstawowej i tej samej mocy co w pierwszej parze.<br>Oferta ważna do 27 czerwca 1999 r. w salonach Vision Express.<br>Lista salonów w ulotce.<br><br>&lt;tit&gt;Kompleksowe badanie wzroku&lt;/&gt;<br>Lekarze okuliści przeprowadzą badanie Twojego wzroku korzystając z najnowocześniejszego sprzętu okulistycznego i dopasują szkła idealnie do Twoich wymagań.<br>&lt;tit&gt;Kompetentny personel&lt;/&gt;<br>Nie wahaj się zadawać pytań. Nasz dyplomowany i doświadczony personel dobierze najlepsze oprawki i typ soczewek optymalny dla Twoich potrzeb oferując wiele dodatkowych opcji.<br>Wystarczy 1 godz.<br>Każdy sklep Vision Express posiada własne super-nowoczesne laboratorium. Jedna
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego