Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.26
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
ujawnił podczas rozprawy sądowej jeden z oskarżonych.
Według prokuratury, podczas czynności procesowych policjanci poinformowali podejrzanych, kto jest świadkiem incognito. Upowszechnianie filmów z postępowania przygotowawczego jest przestępstwem. Grozi za to kara do dwóch lat więzienia.
(PAP)Wszyscy na rynku

Światowej sławy fotografik Ryszard Horowitz, przy użyciu specjalnego aparatu mieszkowego, zrobił zdjęcie krakowian zgromadzonych na Rynku. Aby wszystkich sfotografować "zawisł" nad ulicą Szewską w strażackim koszu. Do fotografii pozowało ok. 8 tysięcy osób.
(PAP)IPN zbada zbrodnie partyzantów z ZSRR

IPN zwróci się do Białorusi o wszczęcie śledztwa ws. dokonanej w 1943 r. przez partyzantów sowieckich zbrodni w Nalibokach.
Śledztwo w tej sprawie
ujawnił podczas rozprawy sądowej jeden z oskarżonych.<br>Według prokuratury, podczas czynności procesowych policjanci poinformowali podejrzanych, kto jest świadkiem incognito. Upowszechnianie filmów z postępowania przygotowawczego jest przestępstwem. Grozi za to kara do dwóch lat więzienia.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wszyscy na rynku&lt;/&gt;<br><br>Światowej sławy fotografik Ryszard Horowitz, przy użyciu specjalnego aparatu mieszkowego, zrobił zdjęcie krakowian zgromadzonych na Rynku. Aby wszystkich sfotografować "zawisł" nad ulicą Szewską w strażackim koszu. Do fotografii pozowało ok. 8 tysięcy osób.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;IPN zbada zbrodnie partyzantów z ZSRR&lt;/&gt;<br><br>IPN zwróci się do Białorusi o wszczęcie śledztwa ws. dokonanej w 1943 r. przez partyzantów sowieckich zbrodni w Nalibokach.<br>Śledztwo w tej sprawie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!