Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.27 (22)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Groclinu - Marcina Zająca. Olszar, zanim trafił do Portsmouth, pertraktował z Legią Warszawa, Wisłą Kraków i klubami holenderskimi.
ARTUR SZCZEPANIK

Sześć lat i starczy
Tomasz Kłos (31 l.) jest już prawie wiślakiem. Nie podpisał jeszcze umowy z Wisłą Kraków, ale ustalił wczoraj warunki swojego kontraktu. Podpisze go po powrocie ze zgrupowania krakowian we Francji.
Kłos przyszedł do Wisły jako wolny zawodnik ze swoją kartą zawodniczą w ręku, bo jego poprzedni klub, niemiecki FC Koeln zgodził się na rozwiązanie umowy z Polakiem.
- Został już tylko do złożenia jeden podpis, ale rozdział pod tytułem FC Koeln jest zamknięty - powiedział Faktowi piłkarz.
Fakt: Jest już
Groclinu - Marcina Zająca. Olszar, zanim trafił do Portsmouth, pertraktował z Legią Warszawa, Wisłą Kraków i klubami holenderskimi.<br>&lt;au&gt;ARTUR SZCZEPANIK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Sześć lat i starczy&lt;/&gt;<br>Tomasz Kłos (31 l.) jest już prawie wiślakiem. Nie podpisał jeszcze umowy z Wisłą Kraków, ale ustalił wczoraj warunki swojego kontraktu. Podpisze go po powrocie ze zgrupowania krakowian we Francji.<br>Kłos przyszedł do Wisły jako wolny zawodnik ze swoją kartą zawodniczą w ręku, bo jego poprzedni klub, niemiecki FC Koeln zgodził się na rozwiązanie umowy z Polakiem.<br>&lt;q&gt;- Został już tylko do złożenia jeden podpis, ale rozdział pod tytułem FC Koeln jest zamknięty&lt;/&gt; - powiedział Faktowi piłkarz.<br>&lt;who7&gt;Fakt: Jest już
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!