Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2004
jest nawilżona, sprężysta i pozbawiona przebarwień. Korzystajmy też osiągnięć kosmetologii - kosmetyków regeneracyjnych, dermokosmetyków i kosmetyków odmładzających (Anew). Skutecznie przeciwdziałają starzeniu się skóry chroniąc ją przed wolnymi rodnikami. Rozwiązują też problemy wynikłe m.in. z rozpadu kolagenu i elastyny.

Celuj w trendy
Młode kobiety i nastolatki uwielbiają modny makijaż i wydają krocie na najnowsze kosmetyki. To Twoje potencjalne Klientki. Pamiętaj jednak, że żeby do nich trafić, trzeba planu.
trik pierwszy...
Tutti-frutti
Dziewczęta kochają się w dodatkach. Dlatego pomyśl o czymś ekstra, co możesz oferować w cenie specjalnej lub dać w prezencie. Zmieni to zakupy u Ciebie w Wydarzenie. W Katalogu znajdziesz
jest nawilżona, sprężysta i pozbawiona przebarwień. Korzystajmy też osiągnięć kosmetologii - kosmetyków regeneracyjnych, dermokosmetyków i kosmetyków odmładzających (Anew). Skutecznie przeciwdziałają starzeniu się skóry chroniąc ją przed wolnymi rodnikami. Rozwiązują też problemy wynikłe m.in. z rozpadu kolagenu i elastyny.<br>&lt;gap&gt;<br>Celuj w trendy<br>Młode kobiety i nastolatki uwielbiają modny makijaż i wydają krocie na najnowsze kosmetyki. To Twoje potencjalne Klientki. Pamiętaj jednak, że żeby do nich trafić, trzeba planu.<br>trik pierwszy...<br>Tutti-frutti<br>Dziewczęta kochają się w dodatkach. Dlatego pomyśl o czymś ekstra, co możesz oferować w cenie specjalnej lub dać w prezencie. Zmieni to zakupy u Ciebie w Wydarzenie. W Katalogu znajdziesz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!