Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
najpierw mówię, potem myślę. Nie lubię w sobie tego, że nie znam się na ludziach i często się na nich zawodzę. A jaka jestem? To powinni chyba ocenić ci, którzy przebywają ze mną najczęściej. Ciężko jest mówić o samej sobie.
O.P.: Jak rozumiesz słowa Edwarda Stachury ,, Kiedy zaczyna się krzyk, kończy się rozmowa i kończy się rozumienie"?
M.K.: Na pewno między ludźmi nie będzie rozumienia, kiedy nie będą się wzajemnie szanować. Złe emocje powinny być odrzucone. Ludzie powinni się nawzajem szanować i tolerować, ponieważ to jest najważniejsze w relacjach między nimi.
O.P.: Dziękuje ci za rozmowę i życzę
najpierw mówię, potem myślę. Nie lubię w sobie tego, że nie znam się na ludziach i często się na nich zawodzę. A jaka jestem? To powinni chyba ocenić ci, którzy przebywają ze mną najczęściej. Ciężko jest mówić o samej sobie.&lt;/&gt;<br>&lt;who25&gt;O.P.: Jak rozumiesz słowa Edwarda Stachury ,, Kiedy zaczyna się krzyk, kończy się rozmowa i kończy się rozumienie"?&lt;/&gt;<br>&lt;who26&gt;M.K.: Na pewno między ludźmi nie będzie rozumienia, kiedy nie będą się wzajemnie szanować. Złe emocje powinny być odrzucone. Ludzie powinni się nawzajem szanować i tolerować, ponieważ to jest najważniejsze w relacjach między nimi. &lt;/&gt;<br>&lt;who25&gt;O.P.: Dziękuje ci za rozmowę i życzę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego