Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.10 (8)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
kwitkiem, łamie prawa pacjenta - podsumowuje rzecznik Aleksandra Piątek.

Ryby biorą nawet w mrozy
Nie tylko płotki czy okonie. Czasem trafia się też sandacz, sum, leszcz, a nawet łosoś. I nieważne, że mróz jest niemiłosierny. Prawdziwym wędkarzom to nie przeszkadza. A takich spotkaliśmy wczoraj nad Wisłą!
Mają ze sobą sprzęt do kucia lodu. Używają małych wędek, zazwyczaj plastikowych, z żyłką i niewielkim kołowrotkiem. Wędkarzy nad Wisłą można spotkać prawie codziennie. Łowią zawyczaj po praskiej stronie tuż przy moście Śląsko-Dąbrowskim.
MG

Po mieście jeździ nocny tramwaj
Przypominamy - już od wczoraj możecie jeździć tramwajem nawet po północy! A wydawało się, że miniony weekend
kwitkiem, łamie prawa pacjenta&lt;/&gt; - podsumowuje rzecznik Aleksandra Piątek.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Ryby biorą nawet w mrozy&lt;/&gt;<br>Nie tylko płotki czy okonie. Czasem trafia się też sandacz, sum, leszcz, a nawet łosoś. I nieważne, że mróz jest niemiłosierny. Prawdziwym wędkarzom to nie przeszkadza. A takich spotkaliśmy wczoraj nad Wisłą!<br>Mają ze sobą sprzęt do kucia lodu. Używają małych wędek, zazwyczaj plastikowych, z żyłką i niewielkim kołowrotkiem. Wędkarzy nad Wisłą można spotkać prawie codziennie. Łowią zawyczaj po praskiej stronie tuż przy moście Śląsko-Dąbrowskim. <br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;MG&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Po mieście jeździ nocny tramwaj&lt;/&gt;<br>Przypominamy - już od wczoraj możecie jeździć tramwajem nawet po północy! A wydawało się, że miniony weekend
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego