Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 12
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
wybuduje nowy.
Mówiąc krótko, panowie włodarze, brak Wam patriotyzmu, z którym tak często i przy każdej okazji lubicie się obnosić. Gdy przyjdzie dokonać czegoś, w czym nie widzicie biznesu, tam Was brak!!!
Niestety, zmienili się ludzie, patriotyzm stał się niemodny. Oblane krwią męczeńską ściany i posadzki piwnic, podziurawione od egzekucyjnych kul ściany "Palace" choć nie są już własnością społeczności Podhala będą o tym pamietać.
Pamiętać będą również ci, co przez to piekło przeszli i przeżyli oraz ich potomkowie.
I nigdy nie zapomną Waszej niegodnej i hańbiącej postawy.
Zakopane pamięta.
Adam Machowski - syn Janki, nr obozowy 40534, która przeżyłaWraca stare

Prawo
wybuduje nowy.<br>Mówiąc krótko, panowie włodarze, brak Wam patriotyzmu, z którym tak często i przy każdej okazji lubicie się obnosić. Gdy przyjdzie dokonać czegoś, w czym nie widzicie biznesu, tam Was brak!!!<br>Niestety, zmienili się ludzie, patriotyzm stał się niemodny. Oblane krwią męczeńską ściany i posadzki piwnic, podziurawione od egzekucyjnych kul ściany "Palace" choć nie są już własnością społeczności Podhala będą o tym pamietać.<br>Pamiętać będą również ci, co przez to piekło przeszli i przeżyli oraz ich potomkowie.<br>I nigdy nie zapomną Waszej niegodnej i hańbiącej postawy.<br>Zakopane pamięta.<br>&lt;au&gt;Adam Machowski - syn Janki, nr obozowy 40534, która przeżyła&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wraca stare&lt;/tit&gt;<br><br>Prawo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego