Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.02 (27)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
mężczyzn, choć jak przyznała Justine, która wygrała 6:3, 4:6, 6:3, nie był to mecz na najwyższym poziomie.
Od wczoraj Henin-Hardennne jest aktualną mistrzynią trzech turniejów Wielkiego Szlema - Australian Open, Roland Garros i US Open. Przed nią dokonało tego tylko osiem tenisistek.
K

Piąta kula Herminatora
Piąta kula "Herminatora".
Na trudnej trasie Kandahar w Garmisch-Partenkirchen Hermann Maier odniósł siedem lat temu pierwsze w karierze zwycięstwo. Tu także wygrał niedzielny supergigant i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.
Maier zapewnił już sobie w tym sezonie jedną kryształową kulę. Na razie małą. Dzięki temu zwycięstwu po raz piąty
mężczyzn, choć jak przyznała Justine, która wygrała 6:3, 4:6, 6:3, nie był to mecz na najwyższym poziomie.<br>Od wczoraj Henin-Hardennne jest aktualną mistrzynią trzech turniejów Wielkiego Szlema - Australian Open, Roland Garros i US Open. Przed nią dokonało tego tylko osiem tenisistek.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;K&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Piąta kula Herminatora&lt;/&gt;<br>Piąta kula "Herminatora".<br>Na trudnej trasie Kandahar w Garmisch-Partenkirchen Hermann Maier odniósł siedem lat temu pierwsze w karierze zwycięstwo. Tu także wygrał niedzielny supergigant i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.<br>Maier zapewnił już sobie w tym sezonie jedną kryształową kulę. Na razie małą. Dzięki temu zwycięstwu po raz piąty
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego