Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 42
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
do tych terenów nie przyszła mi z mody, z Krupówek. Teraz sam mógłbym swoją książkę napisać. Przez kilkadziesiąt lat chodziłem po górach, potem po wsiach. Przez 30 lat siedziałem w Chochołowie. To była najpiękniejsza podhalańska wieś, a teraz samochodów tam więcej niż krów i wróbli. Miałem parę ładnych miejsc na kuli ziemskiej, ale wylądowałem na Zębie. Kończę remont i tam chcę moje gnaty złożyć.
Grażyna MrózSalonowy koncert

W najbliższą niedzielę, 24 października o godz. 12.30 w kawiarni hotelu "Giewont" i o godz. 18.30 w galerii BWA w Zakopanem odbędzie się koncert kameralnej muzyki salonowej.
Wystąpi skrzypek Bogusław Lewandowski
do tych terenów nie przyszła mi z mody, z Krupówek. Teraz sam mógłbym swoją książkę napisać. Przez kilkadziesiąt lat chodziłem po górach, potem po wsiach. Przez 30 lat siedziałem w Chochołowie. To była najpiękniejsza podhalańska wieś, a teraz samochodów tam więcej niż krów i wróbli. Miałem parę ładnych miejsc na kuli ziemskiej, ale wylądowałem na Zębie. Kończę remont i tam chcę moje gnaty złożyć.<br>&lt;au&gt;Grażyna Mróz&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Salonowy koncert&lt;/tit&gt;<br><br>W najbliższą niedzielę, 24 października o godz. 12.30 w kawiarni hotelu "Giewont" i o godz. 18.30 w galerii BWA w Zakopanem odbędzie się koncert kameralnej muzyki salonowej.<br>Wystąpi skrzypek Bogusław Lewandowski
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego