Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 16.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
aby wejść do mieszkania, w którym przebywali przestępcy, użyli ładunku wybuchowego. Prawdopodobnie użyty przez antyterrorystów ładunek wybuchowy był za silny.
* Warszawa. Chaotyczna akcja policji podczas obławy na zbiegłego z cyrku tygrysa zakończyła się tragedią - zginął Ryszard K., weterynarz. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci była rana postrzałowa głowy. Zginął od kuli wystrzelonej przez policjanta.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kontrolerzy z KGP biorą pod uwagę możliwość współpracy policjantów konwojujących gangsterów w Jeleniej Górze z „podopiecznymi". Gdyby tak było, potwierdziłyby się obawy, że źle opłacani policjanci coraz częściej decydują się na współpracę z przestępcami.
Pieniądze, które oferują im bossowie świata przestępczego, są
aby wejść do mieszkania, w którym przebywali przestępcy, użyli ładunku wybuchowego. Prawdopodobnie użyty przez &lt;orig&gt;antyterrorystów&lt;/&gt; ładunek wybuchowy był za silny. <br>* Warszawa. Chaotyczna akcja policji podczas obławy na zbiegłego z cyrku tygrysa zakończyła się tragedią - zginął Ryszard K., weterynarz. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci była rana postrzałowa głowy. Zginął od kuli wystrzelonej przez policjanta. <br>Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kontrolerzy z KGP biorą pod uwagę możliwość współpracy policjantów konwojujących gangsterów w Jeleniej Górze z &#132;podopiecznymi". Gdyby tak było, potwierdziłyby się obawy, że źle opłacani policjanci coraz częściej decydują się na współpracę z przestępcami. <br>Pieniądze, które oferują im bossowie świata przestępczego, są
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego