Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2926
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
nadal przyjmuje zgłoszenia od byłych robotników przymusowych. Szczegółowe informacje pod bezpłatnymi numerami: 0-800-100-900 i 0-800-405-060.
Jerzy Szwarnowski

Księgarnia na fali
Pływająca księgarnia Logos II zacumowała w Gdyni.

Dostępna dla wszystkich, oferuje ponad cztery tys. tytułów z różnych dziedzin: literatura piękna, naukowa i popularnonaukowa, biografie, kulinaria, najróżniejsze przewodniki i poradniki w wielu językach świata. Dominuje język angielski.
Statek zatrzymuje się w wybranych portach świata. Do Gdyni przypłynął 7 lipca, a wcześniej był w Danii. Z Gdyni popłynie do Rosji. Rocznie odwiedza ok. 20-24 kraje świata.
W tydzień - 50 tys. klientów
- W Danii przez dwa tygodnie
nadal przyjmuje zgłoszenia od byłych robotników przymusowych. Szczegółowe informacje pod bezpłatnymi numerami: 0-800-100-900 i 0-800-405-060.<br>&lt;au&gt;Jerzy Szwarnowski&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="culture" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Księgarnia na fali&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Pływająca księgarnia Logos II zacumowała w Gdyni.&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Dostępna dla wszystkich, oferuje ponad cztery tys. tytułów z różnych dziedzin: literatura piękna, naukowa i popularnonaukowa, biografie, kulinaria, najróżniejsze przewodniki i poradniki w wielu językach świata. Dominuje język angielski.&lt;/&gt;<br>Statek zatrzymuje się w wybranych portach świata. Do Gdyni przypłynął 7 lipca, a wcześniej był w Danii. Z Gdyni popłynie do Rosji. Rocznie odwiedza ok. 20-24 kraje świata.<br>&lt;tit1&gt;W tydzień - 50 tys. klientów&lt;/&gt;<br>- &lt;q&gt;W Danii przez dwa tygodnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego