Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy wyposażenia domu
Rok: 2000
Zmieni on zapewne istotę odkurzania. Urządzenie jest efektywne, łatwe
w obsłudze i przyjazne dla twojego zdrowia.

Zlikwiduj przyczynę zanieczyszczeń.
W zasadzie pozbycie się niektórych przyczyn jest proste - można zrezygnować z palenia tytoniu. lub usunąć z domu zwierzęta. Niestety problem stanowią inne źródła zanieczyszczeń, takie jak wirusy, grzyby, bakterie oraz osiadający kurz z zawartymi w nim roztoczami.
Wietrzenie.
Wiele współczesnych domów jest szczelnych, ale niestety przez to nie ma w nich właściwej wentylacji powietrza. Sytuację może poprawić otwieranie okien, umieszczenie w mieszkaniu odpowiedniego systemu wentylacyjnego.
Poprawi to przepływ powietrza w twoim domu.
Postaraj się o niską wilgotność powietrza.
Bakterie, pleśnie, wirusy i
Zmieni on zapewne istotę odkurzania. Urządzenie jest efektywne, łatwe<br>w obsłudze i przyjazne dla twojego zdrowia.<br><br>Zlikwiduj przyczynę zanieczyszczeń.<br>W zasadzie pozbycie się niektórych przyczyn jest proste - można zrezygnować z palenia tytoniu. lub usunąć z domu zwierzęta. Niestety problem stanowią inne źródła zanieczyszczeń, takie jak wirusy, grzyby, bakterie oraz osiadający kurz z zawartymi w nim roztoczami.<br>Wietrzenie.<br>Wiele współczesnych domów jest szczelnych, ale niestety przez to nie ma w nich właściwej wentylacji powietrza. Sytuację może poprawić otwieranie okien, umieszczenie w mieszkaniu odpowiedniego systemu wentylacyjnego.<br>Poprawi to przepływ powietrza w twoim domu. <br>Postaraj się o niską wilgotność powietrza.<br>Bakterie, pleśnie, wirusy i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego