Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
czas trwają tam obfite opady śniegu.
(PAP)Łagodniejsze restrykcje w Rosji

Rosyjska służba weterynaryjna złagodziła w poniedziałek zakaz importu produktów mięsnych, rybnych i mlecznych.
Wprowadzony dwa tygodnie temu zakaz dotyczył większości państw europejskich, w tym Polski. Zgodnie z wczorajszą decyzją znowu można sprowadzać do Rosji ryby i ich przetwory, mięso kurze oraz gotowe wyroby mięsne i mleczne.
Zniesiono również zakaz sprowadzania z państw trzecich produktów spożywczych, które przewozi się drogą morską, a później tranzytem przez terytorium Polski i państw bałtyckich.
Pozostałe ograniczenia utrzymano. Ich celem jest zapobieżenie dostaniu się do Rosji produktów spożywczych zarażonych pryszczycą.
(PAP)Bliźniaczki powrócą do Ameryki

Wielka
czas trwają tam obfite opady śniegu.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Łagodniejsze restrykcje w Rosji&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Rosyjska służba weterynaryjna złagodziła w poniedziałek zakaz importu produktów mięsnych, rybnych i mlecznych.&lt;/&gt;<br>Wprowadzony dwa tygodnie temu zakaz dotyczył większości państw europejskich, w tym Polski. Zgodnie z wczorajszą decyzją znowu można sprowadzać do Rosji ryby i ich przetwory, mięso kurze oraz gotowe wyroby mięsne i mleczne.<br>Zniesiono również zakaz sprowadzania z państw trzecich produktów spożywczych, które przewozi się drogą morską, a później tranzytem przez terytorium Polski i państw bałtyckich.<br>Pozostałe ograniczenia utrzymano. Ich celem jest zapobieżenie dostaniu się do Rosji produktów spożywczych zarażonych pryszczycą.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Bliźniaczki powrócą do Ameryki&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wielka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego