Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 2003
snu), troska o wzrok, sposób odżywiania się, ochrona przed promieniami UV, ogólny stan zdrowia i wreszcie właściwa pielęgnacja.
Jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych jest staranny wieczorny demakijaż oczu. Przygotowuje on skórę do przyjęcia preparatów łagodzących podrażnienia oka oraz preparatów, których zadaniem jest walka z objawami starzenia się, takimi jak: zmarszczki, "kurze łapki". W przypadku pielęgnacji okolic oczu szczególnie sprawdza się ogólnie znana prawda głosząca, że łatwiej jest właściwymi zabiegami zapobiegać wszystkim niekorzystnym zmianom niż zwalczać już powstałe. Dlatego też prezentując naszą serie zachęcamy do szczególnej dbałości o wzrok i skórę wokół oczu.
PREPARAT DO DEMAKIJAŻU OCZU.
DELIKATNY PŁYN DO DEMAKIJAŻU OCZU
snu), troska o wzrok, sposób odżywiania się, ochrona przed promieniami UV, ogólny stan zdrowia i wreszcie właściwa pielęgnacja.<br>Jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych jest staranny wieczorny demakijaż oczu. Przygotowuje on skórę do przyjęcia preparatów łagodzących podrażnienia oka oraz preparatów, których zadaniem jest walka z objawami starzenia się, takimi jak: zmarszczki, "kurze łapki". W przypadku pielęgnacji okolic oczu szczególnie sprawdza się ogólnie znana prawda głosząca, że łatwiej jest właściwymi zabiegami zapobiegać wszystkim niekorzystnym zmianom niż zwalczać już powstałe. Dlatego też prezentując naszą serie zachęcamy do szczególnej dbałości o wzrok i skórę wokół oczu.<br>&lt;tit&gt;PREPARAT DO DEMAKIJAŻU OCZU.<br>DELIKATNY PŁYN DO DEMAKIJAŻU OCZU
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego