Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 2000
fosfolipidy olej jest bardzo dobrze wchłaniany przez naskórek. Ma działanie nawilżające, łagodzące i antyalergiczne. Zawarte w nim związki antyutleniające chronią lipidy naskórka przed utlenianiem i zniszczeniem w wyniku działania wolnych rodników odpowiedzialnych za proces starzenia się skóry.
Wyciąg z liści zawiera enzymy, witaminy: C, B, P, i PP, składniki mineralne, kwasy organiczne o działaniu ściągającym, antybakteryjnym oraz osłaniającym układ naczyniowy. Całość została uzupełniona witaminą E i F odpowiedzialną za gospodarkę wodno-tłuszczową skóry oraz alantoiną, łagodzącą podrażnienia i przyspieszającą odnowę zniszczonego naskórka.
Seria ta zapewnia całodniową, efektywną pielęgnację skóry a systematyczne stosowanie zapewnia zdrowy i ładny wygląd. Posiada atest PZH.
W
fosfolipidy olej jest bardzo dobrze wchłaniany przez naskórek. Ma działanie nawilżające, łagodzące i antyalergiczne. Zawarte w nim związki antyutleniające chronią lipidy naskórka przed utlenianiem i zniszczeniem w wyniku działania wolnych rodników odpowiedzialnych za proces starzenia się skóry.<br>Wyciąg z liści zawiera enzymy, witaminy: C, B, P, i PP, składniki mineralne, kwasy organiczne o działaniu ściągającym, antybakteryjnym oraz osłaniającym układ naczyniowy. Całość została uzupełniona witaminą E i F odpowiedzialną za gospodarkę wodno-tłuszczową skóry oraz alantoiną, łagodzącą podrażnienia i przyspieszającą odnowę zniszczonego naskórka.<br>Seria ta zapewnia całodniową, efektywną pielęgnację skóry a systematyczne stosowanie zapewnia zdrowy i ładny wygląd. Posiada atest PZH.<br>W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego