Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.04 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
z policjantów. Kolega postrzelił go w nogę.
Wszystko było perfekcyjnie przygotowane. W sobotę rano policjanci wtargnęli do kilkunastu mieszkań w Piotrkowie i zatrzymali 9 handlarzy narkotyków w wieku od 17 do 26 lat. W ich ręce wpadły ponad 2 kilogramy marihuany, haszyszu, amfetaminy i anabolików. W mieszkaniach przestępców były wagi laboratoryjne, sfałszowane dokumenty, fajki wodne i fifki do palenia konopi indyjskich oraz foliowe torebeczki na narkotyki, tak zwane dilerki. Znaleziono także broń palną domowej roboty, zwane samodziałami.
Akcja byłaby w pełni udana, gdyby nie to, że jeden z funkcjonariuszy został ranny w nogę. Strzelał jednak nie przestępca, tylko... gapowaty funkcjonariusz.
- Strzał
z policjantów. Kolega postrzelił go w nogę.<br>Wszystko było perfekcyjnie przygotowane. W sobotę rano policjanci wtargnęli do kilkunastu mieszkań w &lt;name type="place"&gt;Piotrkowie&lt;/&gt; i zatrzymali 9 handlarzy narkotyków w wieku od 17 do 26 lat. W ich ręce wpadły ponad 2 kilogramy marihuany, haszyszu, amfetaminy i anabolików. W mieszkaniach przestępców były wagi laboratoryjne, sfałszowane dokumenty, fajki wodne i fifki do palenia konopi indyjskich oraz foliowe torebeczki na narkotyki, tak zwane dilerki. Znaleziono także broń palną domowej roboty, zwane samodziałami.<br>Akcja byłaby w pełni udana, gdyby nie to, że jeden z funkcjonariuszy został ranny w nogę. Strzelał jednak nie przestępca, tylko... gapowaty funkcjonariusz.<br>&lt;q&gt;- Strzał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego