Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
pod adresem nie zaskoczą cię nazwy "mexoryl" czy "nanosomy". L'Oréal przedstawia też interesujące wyniki badań nad "psychologiczną rolą kosmetyków". Pod adresem www.beautybuzz.com czeka mnóstwo babcinych recept. Nie od dziś wiadomo, że tradycja i nowoczesność świetnie się uzupełniają.

W wirtualnej rzeczywistości możesz dopasować styl makijażu do stylu życia.
www.lancaster-beauty.com
Tu możesz sprawdzić stan twojej skóry, zasięgnąć informacji o wszystkich produktach Lancastera, a także odwiedzić wirtualnie farmę piękności w Monte Carlo.
www.revlon.com
Masz szansę wypróbować kolory szminek na ustach wirtualnej modelki.
www.eris.com.pl
Strona jednej z popularniejszych polskich firm kosmetycznych.
www.dermika.com.pl
pod adresem &lt;gap&gt; nie zaskoczą cię nazwy "mexoryl" czy "nanosomy". L'Oréal przedstawia też interesujące wyniki badań nad "psychologiczną rolą kosmetyków". Pod adresem www.beautybuzz.com czeka mnóstwo babcinych recept. Nie od dziś wiadomo, że tradycja i nowoczesność świetnie się uzupełniają.<br><br>W wirtualnej rzeczywistości możesz dopasować styl makijażu do stylu życia.<br>www.lancaster-beauty.com<br>Tu możesz sprawdzić stan twojej skóry, zasięgnąć informacji o wszystkich produktach Lancastera, a także odwiedzić wirtualnie farmę piękności w Monte Carlo.<br>www.revlon.com<br>Masz szansę wypróbować kolory szminek na ustach wirtualnej modelki.<br>www.eris.com.pl<br>Strona jednej z popularniejszych polskich firm kosmetycznych.<br>www.dermika.com.pl
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!